Nůžkový stan 2x3m smetanový se 4 boky DELUXE

Nůžkový stan 2x3m smetanový 4 boky<br />DELUXE
Nůžkový stan menších rozměrů 2x3m smetanový se 4 boky DELUXE vám oproti své variantě bez bočnic poskytuje zvýšený komfort v podobě spolehlivého krytí ze stran. Nůžkový stan menších rozměrů 2x3m smetanový se 4 boky DELUXE vám oproti své variantě bez bočnic poskytuje zvýšený komfort v podobě spolehlivého krytí ze stran. Nůžkový stan menších rozměrů 2x3m smetanový se 4 boky DELUXE vám oproti své variantě bez bočnic poskytuje zvýšený komfort v podobě spolehlivého krytí ze stran.
Nůžkový stan menších rozměrů 2x3m smetanový se 4 boky DELUXE vám oproti své variantě bez bočnic poskytuje zvýšený komfort v podobě spolehlivého krytí ze stran.
Cena bez DPH: 4379,-
Cena s DPH: 5299,-

Svatby, výročí, firemní večírky i zásnubní hostiny – všechny tyto události můžete směle oslavit v nůžkovém stanu 2x3m smetanový se 4 boky DELUXE. Elegantní smetanová barva se hodí na téměř jakoukoli příležitost. Elegance tu ale rozhodně nejde na úkol kvality. Ať už jde o plachty, nebo o konstrukci stanu, na vše byly použity špičkové materiály, které vám vydrží sloužit léta.

Střešní plachta nůžkového stanu 2x3m smetanový s boky DELUXE je vyrobená z pogumovaného kortexinu o gramáži 500 g/m2 – nepropustí k vám tedy slunce ani dešťové kapky. Konstrukce o hmotnosti 29 kg je stabilní a tvořená ocelovými profily s povrchovou úpravou práškového lakování. Stan snadno sbalíte do balíčku o velikosti 147x15x17 cm a jeho opětovné rozložení by vám nemělo trvat déle než 5 minut.

Parametry

Varianta: DELUXE
Rozměr parcely: 2x3m
Barva: smetanová
Bočnice: dělené 3m x 1,8m (2ks), 2m x 1,8m (2ks)
Materiál plachty: KORTEXIN
Gramáž střešní plachty: 500g/m2
Gramáž boční plachty: 420g/m2
Materiál konstrukce: ocelové profily
Povrchová úprava: práškový lak s kladívkovým povrchem
Max. průchozí výška: 190cm
Rozložení: cca 1min./max. 5min.
Rozměry složeného stanu: 147x17x15cm
Hmotnost: 29kg