Nůžkový stan 3x3m červený se 4 boky CLASSIC

Nůžkový stan 3x3m červený se 4 boky <br />CLASSIC
Stan menších rozměrů nůžkový stan 3x3 m červený se 4 boky CLASSIC vám poskytne kvalitní zázemí pro venkovní akce soukromého i komerčního charakteru. Stan menších rozměrů nůžkový stan 3x3 m červený se 4 boky CLASSIC vám poskytne kvalitní zázemí pro venkovní akce soukromého i komerčního charakteru. Stan menších rozměrů nůžkový stan 3x3 m červený se 4 boky CLASSIC vám poskytne kvalitní zázemí pro venkovní akce soukromého i komerčního charakteru.
Stan menších rozměrů nůžkový stan 3x3 m červený se 4 boky CLASSIC vám poskytne kvalitní zázemí pro venkovní akce soukromého i komerčního charakteru.
Cena bez DPH: 2726,-
Cena s DPH: 3299,-

Jestliže rádi přes léto, ale i mimo něj pořádáte akce venku, určitě oceníte kvalitní stan, který vám vytvoří příjemné zázemí pro případ zhoršeného počasí. Nůžkový stan 3x3 m červený se 4 boky CLASSIC je stan přesně pro vás. Jestliže plánujete využívat rychlorozkládací stan hlavně na rodinné akce a menší akce s přáteli, bude vám stan o ploše 9 m2 bohatě stačit. Výšku můžete nastavit na čtyři různé stupně, ten nejvyšší je 190 cm.

Bočnice červeného nůžkového stanu CLASSIC 3x3 m jsou vyrobené z nepromokavého kortexinu a stejně jako střecha se ke konstrukci přidělávají pomocí suchých zipů. Bočnice jsou dělené, bez oken a dveří. Hmotnost stanu je 23 kg, dá se tedy poměrně snadno přenášet. Pokud chcete mít jistotu, že ocelová konstrukce skutečně pevně stojí na místě, využijte možností přídavného závaží (viz sekce Příslušenství).

KORTEXIN je 100% polyesterová (PES) průmyslová tkanina na rubu nánosovaná PVC s vodoodpudivou úpravou. Díky své odolnosti a nepromokavosti se používá také při výrobě batohů, sportovních tašek atd..

Práškový lak nebo také KOMAXIT je elektrostaticky nanášená a následně při teplotě 160-200°C vypálená prášková barva na bázi polyesterových a epoxidových pryskyřic. Největší předností je jeho dlouhá životost.

Obsah balení:

  • Nůžková konstrukce
  • Střešní plachta
  • Boční plachta

Parametry

Varianta: CLASSIC
Rozměr parcely: 3x3m
Barva: červená
Bočnice: šusťák dělené 4ks 3m x 1,8m (bez oken a dveří)
Materiál plachty: KORTEXIN
Gramáž střešní plachty: 420g/m2
Gramáž boční plachty: 200g/m2
Materiál konstrukce: ocelové profily
Povrchová úprava: práškový lak
Max. průchozí výška: 190cm
Rozložení: cca 1min./max. 5min.
Rozměry složeného stanu: 147x17x17cm
Hmotnost: 23kg