Nůžkový stan 3x6m červený DELUXE

Nůžkový stan 3x6m červený<br />DELUXE
Nůžkový stan 3x6m červený DELUXE zastřeší plochu 18m2. Rychlorozkládací nůžková konstrukce stanu je vyrobena z práškově lakované oceli, kluzáky pak z vysokopevnostního tvrdoplastu. Veškeré spoje jsou rozebiratelné - šroubové. Střešní plachta je zhotovena z nepromokavé odolné průmyslové tkaniny KORTEXIN a ke konstrukci se upevňuje pomocí suchých zipů. V této variantě je navíc z rubové strany pogumovaná. Po rozložení nůžkového stanu je střecha napnutá a netvoří se na ní průvěsy. Stojné nohy lze nastavit ve čtyřech úrovních a přístřešek si tak výškově přizpůsobit. Ve složeném stavu má nůžkový stan DELUXE 3x6m rozměry 147x30x17cm. Nůžkový stan 3x6m červený DELUXE zastřeší plochu 18m2. Rychlorozkládací nůžková konstrukce stanu je vyrobena z práškově lakované oceli, kluzáky pak z vysokopevnostního tvrdoplastu. Veškeré spoje jsou rozebiratelné - šroubové. Střešní plachta je zhotovena z nepromokavé odolné průmyslové tkaniny KORTEXIN a ke konstrukci se upevňuje pomocí suchých zipů. V této variantě je navíc z rubové strany pogumovaná. Po rozložení nůžkového stanu je střecha napnutá a netvoří se na ní průvěsy. Stojné nohy lze nastavit ve čtyřech úrovních a přístřešek si tak výškově přizpůsobit. Ve složeném stavu má nůžkový stan DELUXE 3x6m rozměry 147x30x17cm.
Velký nůžkový stan 3x6 m červený DELUXE se hodí jako mobilní přístřešek na letní festivaly, koncerty, oslavy a jarmarky.
Cena bez DPH: 7025,-
Cena s DPH: 8500,-

Velkou plochu chráněnou před deštěm i sluncem vám během venkovních akcí poskytne nůžkový stan 3x6m červený DELUXE. Můžete pod něj schovat stoly, lavice, mobilní výčep i spoustu dalšího vybavení, abyste měli jistotu, že vám při letní bouřce nezmoknou. Plachta tohoto DELUXE stanu je vyrobená z kortexinu, 100% polyesterové průmyslové tkaniny, která je na povrchu nánosovaná PVC s vodoodpudivou úpravou, díky které nepropustí ani kapku.

Zahradní party stan 3x6m červený DELUXE je prostorný (18 m2), lehký (40 kg), výškově nastavitelný (až 190 cm) a snadno rozložitelný (cca 2 minuty). Tuto variantu můžete mít v modré nebo červené barvě, s bočnicemi nebo bez nich. Pokud chcete stan zajistit před poryvy větru, můžete ho zatížit závažím (ocelové, vaky s pískem). Ocelová konstrukce stanu je na povrchu ošetřená komaxitem s kladívkovou úpravou - největší předností této úpravy je prodloužená životnost stanu.

KORTEXIN je 100% polyesterová (PES) průmyslová tkanina na rubu nánosovaná PVC s vodoodpudivou úpravou. Díky své odolnosti a nepromokavosti se používá také při výrobě batohů, sportovních tašek atd.. Nůžkové stany DELUXE mají navíc rubovou stranu střešní plachty pogumovanou.

Práškový lak nebo také KOMAXIT je elektrostaticky nanášená a následně při teplotě 160-200°C vypálená prášková barva na bázi polyesterových a epoxidových pryskyřic. Největší předností je jeho dlouhá životost.

Obsah balení:

  • Nůžková konstrukce
  • Střešní plachta

Parametry

Varianta: DELUXE
Rozměr parcely: 3x6m
Barva: červená
Materiál plachty: KORTEXIN
Gramáž střešní plachty: 500g/m2
Materiál konstrukce: ocelové profily
Povrchová úprava: práškový lak s kladívkovým povrchem
Max. průchozí výška: 190cm
Rozložení: cca 1min./max. 5min.
Rozměry složeného stanu: 147x30x17cm
Hmotnost: 40kg